Çayyolu Anaokulu

Çayyolu Anaokulu

Çayyolu Anaokulu, ‘çocuklarımızın geleceğine yön verme’ vizyonunu benimsemiş, köklü ve seçkin bir eğitim kurumudur. Faaliyetlerini çağdaş teknoloji, bilim ve fen ışığında sürdürür.

Binlerce velinin tercih sebebi olan anaokulumuz; tüm öğrencilerin konforlu, sağlıklı, eğlenceli bir ortamda öğrenim görmesini amaçlar.

‘Çocuklarımız, umudumuz.’ Sloganını benimseyen ve onların mutluluğundan güç alan Çayyolu Anaokulu, 3-6 yaş arası çocuklar için huzurlu bir eğitim yuvasıdır.

Okulumuzun profesyonel kadrosu alanında gerekli eğitim düzeyine ve yetkinliklere sahip branş öğretmenlerinden, idari personellerden ve psikologlardan oluşur.

Neden Anaokulu?

0-6 yaş arası, çocuklarda gelişim sürecinin en hızlı olduğu dönemdir. Bilhassa 3-6 yaş arası dönem daha kritik bir önem taşır. Çocuklar dünyayı bu yaşlarda anlamlandırır. Kendini ifade etmeye, etrafında neler olup bittiğinin farkına varmaya başlar. Kişiliği yavaş yavaş şekillenir. Beyin gelişiminin önemli bir bölümü de yine bu yaşlarda tamamlanır.

Bu denli mühim bir süreçte çocukların hem fiziksel, hem bilişsel, hem de sosyal yönden desteklenmeleri, sürekli aktif tutulmaları gerekir. Bunu gerçekleştirebilmenin en iyi yöntemi ise, çocuğun modern yöntemlerle profesyonel eğitim verilen prestijli bir anaokuluna gönderilmesidir.

Çayyolu Anaokulu da bunların başında gelir. Çocuğunuzu gözünüz arkada kalmadan emanet edeceğiniz bu yerde evladınız kendini evindeymiş gibi rahat hissedecektir. Her günü birbirinden farklı ve keyifli aktivitelerle geçecek, her yeni günde yepyeni şeyler öğrenecektir.

Veli Yorumlarımız

Sık Sorulan Sorular

 • Okulunuzun çalışma saatleri nedir?

  Tam Gün :08:00-18:00 / Yarım Gün 08:00-13:00 /13:00-18:00 Erken gelen ve geç çıkmak zorunda kalan öğrencilerimiz için nöbet sınıfı uygulaması yapılmaktadır. Erken geliş:07:30 /Geç Çıkış:18:30
 • Okulunuzun tatil programı nasıldır?

  Okulumuz hafta sonu ve resmi tatillerde kapalıdır. Ara tatilde açıktır.
 • Hangi yaş gruplarınız var?
  Yarım gün programınız mevcut mu?

  *Okulumuz 3-6 yaş grubu öğrencilere yönelik hizmet vermektedir.
  *Bütün yaş gruplarında Yarım Gün Eğitim hizmeti mevcuttur.